Üleriigiline õpetajate teatrifestival Sillad 1997 - 2016
               
  Kuupäev   Osalejad Lavastaja Toimumiskoht Õhtujuhid   Moto Zürii Õpilaszürii
               
I 24. okt. 1997  1. Viljandi Maagümnaasium – "Kolm paksu naist" (W. S .Maughami "Saleduskuur Antibesis" ainetel) Reet Sinimaa Koidu seltsimaja Irene Artma    Ave Alavainu (pikaajaline kooliteatrite juhendaja)  
     2. Viljandi kultuurikolledzi II kursuse huvijuhid – "1944. aasta sügis" Merle Karusoo ja Katrin Saukas 16.00    Andres Noormets (Ugala lavastaja-näitleja)  
  Jaak Allik  3. Jõhvi Gümnaasium – "Luikede järv"        Aare Laanemets (Endla näitleja)  
  Tarmo Loodus  4. Emmaste Põhikool –  O. Lutsu "Pärijad" Sende Lipu          
   5. Valga I Põhikooli Näitlejate Ühisus – "Kalevipojal on külm" Liy Teras          
     6. Vana–Vigala Tehnika– ja Teeninduskooli õpetajate showtrupp – "Tsirkus ehk las läheb sitasti, päike ei kustu iial"            
  25 okt 1997  7. Viljandi Kutsekeskkool – J. Smuul "Polkovniku lesk" Pille Varusk VMG, Uueveski 1      
     8. Aruküla Huvikool – A. Ayckdourn "Kallid külalised" Krista Tiitmaa 10.00      
     9. Tartu Kroonuaia Kool –  D. Wood "Lobasuu ja Pingviin"          
     10. Koeru Taidlusteater – J. Kruusvall "Pilvede värvid" Herbert Last          
               
II 04. dets. 1998  1. Viljandi Maagümnaasium – "Segadused põrsastega" ("Kolm põrsakest" ainetel) Altmar Looris Koidu seltsimaja Tiina Sombri    Ave Alavainu (pikaajaline kooliteatrite juhendaja)  Leena Suits
     2. Kehtna Põhikool – J. Tuulik "Võimendus"   16.00 Rita Oja  Andres Noormets (Ugala lavastaja-näitleja)  Eva Lepik
     3. Jõhvi Gümnaasium – "Titanic ehk kala on rõõmus" Ene Reitsnik      Heiki Raudla (Sakala ajakirjanik)  Kristjan Kaarjärv
     4. Pärnu Raeküla Gümnaasium – "Kahe maski tagant"          
     5. Viljandi Paalalinna Gümnaasium – Ed. Vilde "Vigased pruudid" Kristi Teemusk        
     6. Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli õpetajate showtrupp – "Vigala TV - 1001 ööd"          
  05. dets. 1998  7. Viljandi Kutsekeskkool – "Üks päev Juku elus"   VMG, Uueveski 1      
     8. Kehtna Põhikool – J. Tuulik "Tissainer"   10.00      
     9. Võru 2. Lastepäevakodu Sõleke – O. Luts "Kevade" Lea Sikk        
     10. Leie Põhikool – "Igatsused" (M. Traadi "Inger" ainetel) Hille Vasmann        
     11. Paidest võrsunud õpetajate sõpruskond – "Võiks otsast alata…" Reet Sinimaa          
               
III 21. jaan. 2000  1. Leie Põhikool – A. Kitzberg "Kolm suurt soovi" Hille Vasmann Viljandi Kultuurimaja Tiina Sombri    Ave Alavainu (pikaajaline kooliteatrite juhendaja)  Maria Lepik
     2. C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium – "Oi, poisid" Ave Alvre 16.00 Rita Oja  Jaak Allik (Viljandi abilinnapea)  Ene Tulp
     3. Johannese Kool Rosmal – "Kuidas seitse rätsepat õpetajaks otsustasid hakata" Külli Volmer    Andres Noormets (Ugala kunstiline juht)  Kristjan Kaarjärv
     4. Viljandi Muusikakool – "Euronunnu"          
     5. Viljandi Maagümnaasium – T. Williams  "Ma ei tea mis saab homme" Andres Linnupuu      
     6. Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli õpetajate showtrupp – "Kabaree"          
  22. jaan. 2000  7. Viljandi Muusikakool – "Oleks minu olemine"   VMG, Uueveski 1      
     8. Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool – "Naine, koer või teenija"   10.00      
     9. Paidest võrsunud õpetajate sõpruskond – "Me hoiame nõnda ühte" Reet Sinimaa          
               
IV 26. jaan. 2001  1. C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium – "Kuningal on häda" Ave Alvre Ugala, suur saal Tiina Sombri    Ave Alavainu (pikaajaline kooliteatrite juhendaja)  Maria Lepik
     2. Saue Gümnaasium – N. Simon "Tobud"   16.00 Rita Oja  Jaak Allik (Viljandi abilinnapea)  Ene Tulp
  Jaak Allik  3. Tartu Kroonuaia Kool – "Kuidas soldat kuningatütart kosima juhtus ja seeläbi hirmsat viletsust nägi" Katrin Luts      Andres Noormets (Ugala lavastaja-näitleja)  Kalmer Liimets
     4. Turu harrastusnäitlejad – A. Vovk "Väikesed tragöödiad kolmele" (külalised Soomest)          
     5. Keila Gümnaasium – "Puudutada haavu…" Hille Vasmann        
     6. Viljandi Maagümnaasium – "Õnnelik päev ehk vandenõu kolme paksu vastu" (T. Pabuti ainetel) Andres Linnupuu        
     7. Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli õpetajate showtrupp – "100-ndi EmMyd" Ilona Noor        
  27. jaan. 2001  8. Viljandi Ühendatud Kutsekool – G. Durrell "Minu pere ja muud loomad"   Ugala, väike saal      
     9. Turu harrastusnäitlejad – Ch. Perrault "Saabastega kass"   10.00      
     10. Johannese kool Rosmal – A. de Saint–Exuperi "Väike prints" Külli Volmer        
     11. Tallinna koondis – S. Becket "Õnnelikud päevad" Elen Erm        
     12. Paldiski Gümnaasium – R. Tagore "Ekslevad linnud"          
     13. Paidest võrsunud õpetajate sõpruskond – I. Ziedonis "Epifaanid – vastuhelgid"            
               
V 25. jaan. 2002  1. C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium – "Pöialpoiss ja 7 Lumivalget" Ave Alvre Ugala teater Tiina Sombri    Katrin Nielsen (Viljandi Kultuurikolledži teatriala õppejõud)  Kaidor Kahar - VMG vilistlane
      16.30 Rita Oja  Enn Siimer (Kildu Põhikooli direktor, teatrikriitik)  Kalmer Liimets
     Viljandi Maagümnaasium – M. J. Eisen "Isaisa viisi" Andres Linnupuu      Altmar Looris (Viljandi Nukuteatri juht)  Maria Lepik
     MTÜ Põltsamaa Teater Ellunäod – L. Melfi "Linnubassein ehk kohvikook ja kalamari"            Rode Luhaäär
     Johannese Kool Rosmal – "Kool kui Dinosaurus" Külli Volmer        Rika Margat
             
     7. Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli õpetajate showtrupp – "Talveöö muinasjutt"          
  26. jaan. 2002  8. Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool   10.00      
     9. Viljandi Vene Gümnaasium – luulekava Lev Konovalovi loomingust "Õhtune lumesadu"          
     10. Tallinna Õpetajate Maja          
     11. Keila Gümnaasium          
     12. Tartu Kroonuaia Kool – Maria Aleksejeva "Pime tüdruk koos enda vennaga"          
     13. Imavere lasteaed Mõmmi – "Lahe lohelugu"            
               
VI 31. jaan. 2003  1. C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium – "Suhkruke ehk Koolis ainult naised" Ave Alvre Ugala teater Tiina Sombri  Eesti haridusega Euroopas(se)  Maret Oomer (Eesti Harrastusteatrite Liit)  Toomas Lapp - VMG vilistlane
     2. Viljandi Paalalinna Gümnaasium – Mia Kau "Euroopa tähed"   14.30 Rita Oja  Jaak Allik (Ugala teatri juht)  Triin Põldra
  Jaak Allik  3. Kuressaare Gümnaasium (Merle Meistriklass) – "Kes ma olen" Merle Karusoo      Enn Siimer (Kildu Põhikooli direktor, teatrikriitik)  Sandra Sillamaa
     4. Salme Põhikool – Malle Pärn "Oh, rumal süda"          Jaanus Koort
     5. Tallinna võrokeste selts HÜDSI – Ants Kõiv "Puss"        Alla Zorina - Venemaa Harrastusteatrite Liidu vastutav sekretär  
     6. Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli õpetajate showtrupp          
  01. veebr. 2003  7. Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool – "Kohvikus"   10.00      
     8. Kärdla Ühisgümnaasium – Juhan Saar "Tühjade susside saladus"          
     9. Räpina lasteaed Vikerkaar – Tiina Ilves "Hellõu, Juurop!"          
     10. Tartu Kroonuaia Kool – Karel Čapek "Röövlilugu" Katrin Luts        
     11. Viljandi Maagümnaasium – Tõnis Lehtmets "Vanad asjad" Altmar Looris        
     12. Neeme Algkool – "Neeme Nogia" Merike Kahu        
     13. Sverdlovski oblasti Zaretšnõi linna õpetajate draamastuudio – N. Gogol "Surnud hinged" Ljudmila Fokina        
     14. Keila Gümnaasium – "Loomine"          
     15. Johannese Kool Rosmal – Külli Volmer "Kool kui kosmoselaev ehk Eesti tervisekaitsega Euroopasse" Külli Volmer        
     16. Saue Gümnaasium – H. Raudsepa "Tagatipu Tiisenhoosen" Ellan Alaküla        
               
VII 06. veebr. 2004  1. C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium – "Naised ei naera" Ave Alvre Ugala teater Tiina Sombri  Jääl liugle, inimlaps,   Katrin Nielsen (Viljandi Kultuuriakadeemia teatriala õppejõud)  Maria Lepik
     2. Tartu Kroonuaia Kool – "Havi käsul" Katrin Luts 15.00 Rita Oja  kuid ära seisma jää!  Enn Siimer (Kildu Põhikooli direktor, teatrikriitik)  Getter Kulberg
  Malle Vahtra  3. Rapla Ühisgümnaasium – M. Kivastik "Vaim" Valter Uusberg      (J. P. Sartre)  Jaak Allik (Riigikogu liige)  Kadri Noormets
  Kalle Küttis  4. Viljandi Maagümnaasium – M. Zadornov "Jope" Altmar Looris ja Andres Linnupuu   video    Heli Luik
     5. Viljandi Maagümnaasium – "Palve" Andres Linnupuu   "Linn mängib kaasa"  Mihhail Tšumatšenko - Ülevenemaalise Harrastusteatrite  Krister Hark
     6. Sillamäe Eesti Põhikool – V. Katajev "Armastuse aeg" Virve Galkina                                       Föderatsiooni asepresident  
     7. Viljandi Maagümnaasium ja Eesti-Vene Kultuuriselts – "Kolmas silm" Marika Malmsten        
     8. Jõhvi Vene Gümnaasiumi teatristuudio Edelweiss – V. Sollogub "Häda hella südame pärast" Tatjana Laada        
     9. Neeme Algkool – tantsukava "Õnne variatsioonid" Merike Kahu        
     10. Vigala õpetajate showtrupp – "Pealkirja ütleme pärast"          
  07. veebr. 2004  11. Tartumaa lasteaedade muusikaõpetajad – "Ahnus sauna ligi"   10.00      
     12. Räpina lasteaed Vikerkaar – "Appi, ahistatakse"          
     13. Viljandi Männimäe Lasteaed – "Villi lugu"          
     14. A. Haava nim. Pala Põhikool – "Kaheksa armastavat naist"          
     15. Viljandi Paalalinna Gümnaasium – "Suured vaimud"          
     16. Tallinna võrokeste selts HÜDSI – "Perändüs"          
     17. Tartu Kesklinna Lastekeskus – "Nella"          
     18. Johannese Kool Rosmal – "Lugu puust, mille võras täht säras"            
               
VIII 11. veebr. 2005  1. C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium – "Vahetund" Olga Stanislavskaja Ugala teater Helje Tiit  Vahe tund  Jaak Allk (Riigikogu liige)  Kiti Kaur - VMG vilistlane
     2. Tartu Kroonuaia Kool – M. Kivastik "Nokia 3310" Katrin Luts 16.00  Marek Nõmmik  Enn Siimer (Kildu Põhikooli direktor, teatrikriitik)  Heli Luik
  Malle Vahtra  3. Viljandi Maagümnaasiumi väikeste maja – Ed. Vilde "Läbiotsimine" Kristjan Kaarjärv      Jaan Urvet (Eesti Harrastusteatrite Liidu juht)  Kadri Noormets
  Peeter Tammearu  4. Paide Gümnaasiumi tantsukava (3+3+3 min.) Ülle Müller        
  Ilmar Kütt  5. Kolga Keskkool – E. Ionesco “Meheleminekueas tütar” Juhan Kubu        
  Ele Saar  6. Kohtla-Järve Ühisgümnaasium – U. Vadi "Varasta veel võõraid karusid" Piret Pihu        
     7. Saue Gümnaasiumi – O. Luts “Pärijad” Malle Koppel        
     8. Jõhvi Vene Gümnaasiumi näitetrupp Edelweiss – "Hirmus kohus"          
     9. Neeme Algkool – "Soovid, soovid" Merike Kahu        
     10. Vigala õpetajate showtrupp – "Vahet pole - vahetund"          
  12. veebr. 2005  11. Sindi Gümnaasiumi trupp Marionett – “Vahe Punkt Paus Punkt Tund Punkt Com” Janek Kivi 10.00       
     12. Räpina lasteaed Vikerkaar – Tiina Ilves " Euronõuded" Tiina Ilves ja Tiia Mäe        
     13. Johannese Kool Rosmal – “Vahetund - õpetaja öö” Külli Volmer        
     14. Viljandi Kultuuriakadeemia – “Uue aasta vastuvõtt Paistus anno 1975 ehk mida teha mõttetute meestega?” Katrin Nielsen        
     15. Viljandi Maagümnaasium 2 – “Ingli puudutus”        Andres Linnupuu ja Jaanika Müürsepp        
     16. Orissaare Internaatkool – "Kalevipoeg" Liivi Kostjutšenko        
     17. Viljandi Maagümnaasium – “Eesti, mu arm” Andres Linnupuu        
     18. Viljandi Ühendatud Õpetajad – "Valguses ja varjus" Piret Sadam        
     19. Tallinna Laagna Lasteaed-Algkool – "Tsaar Saltaan" Külli Kärt        
     20. Tartu Kesklinna Lastekeskus – "Kallis kuningas, kas…?" Anneli Arike        
     Külalisetendus - Teatristuudio Novaja Stsena “Et cetera, et cetera...” (Venemaa, Vladimir) Jevgeni Dumnov          
               
IX 03. märts 2006  1. Saue Gümnaasium – "Elulõigud ajasoustis” Malle Koppel Ugala teater  Evelin Miilen  Sekund, minut, tund  Kristiina Oomer (Eesti Harrastusteatrite Liidu tegevjuht)  Krister Hark - VMG vilistlane
     2. Tartu Kesklinna Lastekeskus – “Muinasjutt, mille päritolumaa on teadmata" Anneli Arike 15.00 Heiki Raudla  Enn Siimer (Kildu Põhikooli direktor, teatrikriitik)  Laura Mallene
     3. Paide Gümnaasium – "Vabakavaline ajamäärus"        Jaak Allik (Riigikogu liige)  Ivo Reinok
     4. Parksepa Keskkool – A. Kivirähk "Kuus monoloogi raha asjus" Ulvi Mustmaa        
     5. C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium – "Mulgimaa Laul 2006” Kadri Lõhmus        
     6. Neeme Algkool – "Kujutluste öö" Merike Kahu        
     7. Viljandi Maagümnaasium – "VMG - TV"          
     8. Tartu Kroonuaia Kool – “Pyramuse ja Thisbe ülikurblik lustmäng ja ülihale ots” Katrin Luts        
     9. Vigala õpetajate showtrupp – "Sekund-minut-tund"          
  04. märts 2006  10. Räpina lasteaed Vikerkaar – Tiina Ilves "Arenguvestlus - aega üks tund” Tiina Ilves ja Tiia Mäe 10.00 Rita Oja    
     11. Jõhvi Vene Gümnaasiumi näitetrupp Edelweiss – “Aja kõla ehk sekundid otsustavad kõik” Tatjana Laada   Tiina Sombri    
     12. Meremäe-Obinitsa Põhikool – L. Tungal “Mari ja Roosikrants”          
     13. Johannese Kool Rosmal – M. Ende "Ofelia varjuteater" Külli Volmer        
     14. Tallinna Laagna Lasteaed-Algkool – "Mari ja Merii Michell Coliette" Külli Kärt        
     15. Viljandi Maagümnaasiumi miniteater – L. Saveljev "Ootamatuste õhtu" Eri Pisarev        
     16. Viljandi Männimäe Lasteaed – Marika Järveveer “Kulbilugu”. Marika Semjonov        
     17. Jõhvi Gümnaasium – "Külajutt" Merle Velbo        
     18. Tallinna Teeninduskool – "Jumalik fluidum"            
               
X 30. märts 2007  1. C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium – Oli see unes või…" Ave Alvre Ugala teater Evelin Miilen  Mängime teatrit  Enn Siimer (Kildu Põhikooli direktor, teatrikriitik)  Kaidor Kahar - VMG vilistlane
     2. Viljandi Paalalinna Gümnaasium – "Machango" Piret Laanesaar 14.30 Heiki Raudla  Linda - Maria Arro (Karksi valla kultuurikeskuse juhataja)  Heidi Raidma
  Helle Aunap  3. Viljandi Maagümnaasium – "Kolm paksu naist ehk 10 aastat hiljem" Altmar Looris      Hilje Murel (Ugala näitleja)  Hanna Ilusmets
  Ilmar Kütt  4. Tartu Kesklinna Lastekeskus – "Kullalinna kuningarahvas" Anneli Arike        
  Ele Saar  5. Tallinna Lasteaed Pallipõnn – "Timbu-Limbu õukond ja lumemöldrid" Anne-Ly Savason        
  Toomas Lapp  6. Jõhvi Gümnaasium – Merle Velbo "Pink" Merle Velbo        
     7. Tartu Kroonuaia Kool – L. Koidula "Kosjakased" Katrin Luts        
     8. Tallinna Õpetajate Näitetrupp LK Kivilindad –  "Viimane võimalus"  (R.Innocenti ja J.P.Lewise jutustuse ainetel) Ülle Kuuse ja Juta Teral        
     9. Jõhvi Vene Gümnaasiumi näitetrupp Edelweiss – Tatjana Laada „Kas te armastate teatrit...“  Tatjana Laada        
     10. Vigala õpetajate showtrupp – "Tsirkus 2"          
  31. märts 2007  11. A. Haava nimeline Pala Kool – Leili Lind "Maakool ei kao" Leili Lind 10.00 Helje Tiit    
     12. Parksepa Keskkool – G. Durrell "Ema mehelepanek" Ulvi Mustmaa   Marek Nõmmik    
     13. Viljandi Maagümnaasium – Õie Tähtla "Mängime teatrit" Andres Linnupuu        
     14. Tartu Emajõe Kool – Lvovski "Sinimütsike" Maila Jürgenson        
     15. Selja Algkool – "Tunnel" (J. Tätte "Sild" ainetel)    Argo Juske        
     16. Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool – "Õpetajad ei nuta" Külli Kärt        
     17. Johannese Kool Rosmal – "Sünnipäev! Hurraa!" Külli Volmer        
     18. Krootuse Põhikool – L. Hainsalu „Kui ma ükskord...” Elo Hartsmann        
     19. Neeme Algkool  – A. Kivirähk „Hiired pööningul” Merike Kahu        
     20. Orissaare Internaatkool – "Vestivaal" Jelena Pšenitšnaja        
               
XI 28. märts 2008  1. Tartu Kesklinna Lastekeskus – "Wali Dadi kingitus" Anneli Arike Ugala teater    Kaunimad aastad me elus...   Silvia Soro (vabakutseline näitleja, dramaturg, teatriõpetaja)  Kristjan Kaarjärv - VMG vilistlane
     2. Parksepa Keskkool – Ulvi Mustmaa "Võru nõu" (Kreutzwaldi Kilplaste ainetel) Ulvi Mustmaa ja Krista Kütt 15.00    Enn Siimer (Kildu Põhikooli direktor, teatrikriitik)  Getter Trumsi
     3. C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium – "Inimene on üks tulemine…" Ave Alvre      Jaan Õispuu (Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasiumi arendusjuht)  Taavi Orgusaar
     4. Jõhvi Gümnaasium – "Milleks homseni oodata?"          
     5. Tartu Emajõe Kool – "Armastusluulet eesti autoritelt"          
     6. Tartu Kroonuaia Kool – A. Kivirähk "Vaene üliõpilane" Katrin Luts        
     7. Jõhvi Vene Gümnaasiumi näitetrupp Edelweiss – "Kui noored me olime…"          
     8. Tallinna Õpetajate Näitetrupp LK Kivilindad – "Ookean meri"          
     9. Vigala õpetajate showtrupp – "Kaunimad aastad me elus... mööduvad loomulikult koolis"          
  29. märts 2008  10. Tartu Täiskasvanute Gümnaasium – "Kalevi kojutulek"   10.00 Evelin Miilen    
     11. Neeme Algkool – "Kes need jäljed siia jättis… ehk Neeme Nokia VI pleenum"          
     12. Selja Algkool – J. Tuulik "Tisainer" Argo Juske        
     13. Viljandi Maagümnaasiumi teatritrupp Duo – T. Williams "Ma ei tea mis saab homme" Andres Linnupuu        
     14. Räpina lasteaed Vikerkaar – "Kolm põlvkonda"            
               
XII 27. veeb. 2009  1. Tartu Kroonuaia Kool – Merle Karusoo "Küüdipoisid”   Ugala teater Helje Tiit  Mul meelen kuldne kodukotus  Enn Siimer (Kildu Põhikooli direktor, teatrikriitik)  Krister Hark - VMG vilistlane
     2. Tallinna Lasteaed Pallipõnn näitetrupp Sarvikud – "Saunalugu"   15.00 Toomas Rähn  Gert Kark (Ugala teatri repertuaari- ja müügikorralduse nõunik)  Kristiina Kalliver 
  Jaak Allik  3. Tartu Kesklinna Lastekeskus –  "Legende uuemast ja vanemast ajast” Anneli Arike      Jaan Õispuu (Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasiumi arendusjuht)  Taavi Orgusaar 
  Helle Aunap  4. C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium – "Kõik on kokku elu lugu…” Ave Alvre          
     5. Parksepa Keskkool – Ulvi Mustmaa "2009: Loovusega lamatise vastu” Ulvi Mustmaa        
     6. Tallinna Õpetajate Näitetrupp LK Kivilindad – R. Tagore "Sanyasi” Ülle Kuuse ja Juta Teral        
     7. Viljandi Maagümnaasium – A. Kitzberg "Vana vanaga, noor noorega ehk igale potile kohane kaas” Silvia Soro        
     8. Jõhvi Vene Gümnaasiumi näitetrupp Edelweiss – Tatjana Laada "Mu koduke kuldne…" Tatjana Laada        
     9. Vigala õpetajate showtrupp – "Mul meelen kuldne…”          
  28. veeb. 2009  10. Selja Algkool näitetrupp TRET – "Õhtusöök ühele" Argo Juske 11.00 Kaina Mälgand    
     11. Abja Gümnaasium – Maili Lehtpuu "Koristajad" Triinu Menning   Ain Mägi    
     12. Räpina lasteaed Vikerkaar – Tiina Ilves "Oo, Rikardo”          
     13. Neeme Algkool – L. Koidula tekstidel põhinev  "Talvine metsasõit” Merike Kahu        
     14. Viljandi Maagümnaasium – "Liplapi aed"          
               
XIII 26. nov. 2010  1. Tartu Kesklinna Lastekeskus – A. Shepard "Kadunud" Anneli Arike VMG, Jakobsoni 42 Helje Tiit  Aeg ütles: mine ja muugi  Enn Siimer (Kildu Põhikooli direktor, teatrikriitik)  Patrik Hytönen
     2. Tartu Mart Reiniku Gümnaasium – W. Tomingase ainetel "Tartu rahu sünd" Karolina Antons ja Silja Russak 15.00 Toomas Rähn  tõe tabalukku,  Jaan Õispuu (Tallinna Õismäe Gümnaasiumi arendusjuht)  Kristina Mändul
  Kalle Jents  3. Tartu Kroonuaia Kool – Andres Jõgar "Tagasihoidlik"        ehk avad tundmatu luugi,  Andres Oja (Ugala näitleja)  Signe Kerge 
     4. Parksepa Keskkool – "Seitse vanatüdrukut" Andre Laine      jääd ajalukku.    
   5. Viljandi Maagümnaasium – Indrek Koff "Eestluse elujõust" Silvia Soro      (M. Traat)    
     6. Tallinna Õpetajate Näitetrupp LK Kivilindad – "Veidi kunsti" Juta Teral ja Ülle Kuuse        
     7. Jõhvi Vene Gümnaasiumi näitetrupp Edelweiss – "Ühe ema lugu" Tatjana Laada        
     8. Rakvere Gümnaasium – "Reedene klubiüritus" Aili Teedla        
     9. Vigala õpetajate showtrupp – "Kas Kalevipoeg viib Vigala õpetajad ajalukku?"          
  27. nov. 2010  10. Elva Gümnaasium – Aire Pajur "Halb ema?" Astrid Hallik 10.00 Jane Kruusamäe    
     11. Kaali Põhikool – J. Tuulik "Sakkuspea Hamleet" Krista Kütt Innar Allvee    
     12. Jõhvi Gümnaasium – Merle Velbo "Juurdlust toimetavad asjatundjad" Leana Kruuse        
     13. C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium – Ave Alvre "31.12.2010" Ave Alvre        
     14. Kohtla-Järve Järve Gümnaasium – "Lastevanemate koosolek" Malle Lahi        
     15. Valmieras Valts Gimnazija (Läti)            
     16. Räpina Aianduskool – Ulvi Mustmaa "Innovaatiline Eesti" Ulvi Mustmaa          
     17. Johannese Kool Rosmal – Fr. Schiller "Looritatud kuju Saaises" Külli Volmer          
     18. Neeme Algkool – Ed. Vilde "Miks ma ajakirjanikuks ei hakanud" Merike Kahu          
               
XIV 30. märts 2012  1. Tallinna Lasteaed Sinilind – "Hunt ja seitse kitsetalle" Triin Penu VMG, Jakobsoni 42 Piret Sadam  Ma tõttan naerma,   Maret Oomer (Eesti Harrastusteatrite Liit)  Signe Kerge
     2. Tartu Kroonuaia Kool – Lembi Riistan "Facebook" Katrin Luts 16.00 Meelis Reinart  sest ma kardan,   Enn Siimer (Kildu Põhikooli direktor, teatrikriitik)  Kadri Ann Salumäe
  Loit Kivistik  3. Tartu Mart Reiniku Kool – "Ühte lugu tahaks jutustada"        et mul tuleb nutta  Andres Oja (Ugala näitleja)  Kelli Ilisson
  Maret Oomer  4. Viljandi Maagümnaasium – M. Maeterlinck "Pimedad" Silvia Soro      (P.A. de Beaumarchais)    
     5. Neeme Algkool – O. Luts "Elukallidus" Merike Kahu          
     6. Viljandi Maagümnaasium – "Näälislilled"            
     7. Tallinna Õpetajate Näitetrupp LK Kivilindad – "Alati valmis!" Juta Teral          
     8. Vigala õpetajate showtrupp – "Kooli kokkutulek"            
  31. märts 2012  9. Elva Gümnaasium – Aire Pajur "Kuni surmani" Aire Pajur 10.00 Jane Kruusamäe      
     10. Laulasmaa Kool – "Õnnelikud" Hille Magnus   Innar Allvee      
     11. Kildu Põhikool – H. Raudsepp "Lipsti kosja, lupsti mehele" Erika Tetsmann          
     12. Neeme Kool – A. Kivirähk "Kaelkirjak" Merike Kahu          
     13. Parksepa Keskkool – Ulvi Mustmaa "Lihtne elu" Ulvi Mustmaa          
     14. C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium – "Vaeslaps ja talutütar ehk niisama lugu" Ave Alvre          
   
XV 05. aprill 2013  1. Viljandi Kesklinna Kool – A. Kitzberg "Surnute kättemaksmine"   VKLK, Jakobsoni 42 Airi Tullino  Aitab naljast!  Maret Oomer (Eesti Harrastusteatrite Liit)  Keir Tetsmann - VMG vilistlane
   2. Viljandi Jakobsoni Kool – A. Puškin "Kuldkalake"   15.00 Kristjan Kaarjärv    Enn Siimer (Kildu Põhikooli direktor, teatrikriitik)  Elisabeth Heinrich
Ardo Agasild  3. Tartu Kroonuaia Kool – A. Kivirähk "Naisevõtt" Katrin Luts        Jaan Õispuu (Tallinna Õismäe Gümnaasiumi arendusjuht)  Gunnar Hunt
   4. Räpina lasteaed Vikerkaar – O. Ruitlane "Kommigripp" Tiia Mäe          
   5. Parksepa Keskkool – Ulvi Mustmaa "Aitab naljast! Teeme riigi korda"            
   6. Elva Gümnaasium – Aire Pajur "Kas pilve taga on päike?" Aire Pajur          
   7. Tallinna Õpetajate Näitetrupp LK Kivilindad – "Talendid koju ehk Kilplased 2013" (F.R. Kreutzwaldi ainetel) Heli Mänd ja Juta Teral          
   8. Laulasmaa Kool – "Uus ülemus"            
   9. Rakvere Gümnaasium – "Aga ükskord…" Aili Teedla          
06. aprill 2013  10. Endine Selja Algkool – J. Tätte "Latern" Argo Juske ja Kristiina Lõhmus 10.00 Aili Kiin      
   11. Saue Gümnaasium – R. Thomas "Kaheksa armastavat naist" Leo Uulma   Külliki Asu      
   12. Tartu Kesklinna Lastekeskus – "Lugu kuningast, kes tahtis, et sünnipäev oleks iga päev"            
   13. Neeme Kool – J. ja W. Grimm "Bremeni linna moosekandid" Merike Kahu          
 
XVI 07. märts 2014  1. Kroonuaia Priitahtlik Näitemänguselts - T. Yliruusi "Kell 11 turu juures" Katrin Luts Sakala Keskus Keily Tammaru  Naised on…  Maret Oomer (Eesti Harrastusteatrite Liit)  
   2. Tallinna Tondi Põhikooli Tondipere - "Metsarahva perepidu ehk tarkus tuleb ikka peale rumalust" Ege Kuusk 15.00 Sander Pall  (See pole mingi uudis)  Jaanus Kukk (Sakala Keskuse direktor)  
Ülle Luisk  3. Pärnu Vanalinna Põhikooli trupp Kõik on staarid - Ingrid Tera/Tiiu Maide "Isevärki koolitund" Tiiu Maide      Andres Oja (vabakutseline näitleja)  
Katrin Mändmaa  4. Saue Gümnaasium - Ed. Vilde "Vigased pruudid" Leo Uulma      Geitrud Fia Kristjohann (Viljandi Gümnaasiumi õpilane)  
   5. Kohila lasteaed Männi trupp Kapa Kohila - Wimberg/Bachmann "Väike nõid" Raili Bachmann      Erika Narits (Viljandi Gümnaasiumi õpilane)  
   6. Tartu Kesklinna Lastekeskus - Pierre Gripari lastejutu ainetel "Väike hea kurat"      Bert Tsapov (Viljandi Gümnaasiumi õpilane)  
   7. Laulasmaa Kool - Lõuna-Eesti muinasjutt/ümber jutustanud Kristiina Ehin - "Sõit kuuvalgel"        
   8. Tallinna Õpetajate Näitetrupp LK Kivilindad - Shakespeare/Queneau/Teral - "Käed puhtaks" Juta Teral        
   9. Vigala õpetajate showtrupp – "Vaesel vaimul olgu vähemalt erk füüsis ehk kuidas Vigala mehed v-õpet said"            
08. märts 2014  10. Parksepa Keskkool - Merle Velbo "Seitse vanatüdrukut" Merje Taan ja Ulvi Mustmaa Viljandi Gümnaasium Angelika Tõnissoo      
   11. Peetri Lasteaed-Põhikool - Ruslan Lainola "Naine on Mees" Ruslan Lainola 10.00 Taivo Jürjo      
   12. Viljandi Kesklinna Kool - tekstid valinud Külliki Asu ja Maarika Roosimägi "Naine, nagu ma olen" Kristjan Kaarjärv        
   13. Kammeri Kooli näitetrupp Kammerteater - Aire Pajur "Naiste maailm" Aire Pajur        
   14. Viljandi Gümnaasium - Silvia Soro/Kertu Alvre/Ave Alvre "Alle-aa ja kööts-kööts" Silvia Soro/Kertu Alvre/Ave Alvre        
   15. Neeme Kool - A. Kivirähk ainetel "Monoloogid raha asjus" Merike Kahu ja Kaie Pall        
   16. Viljandi Jakobsoni Kool - "Ma seisan jälle sellel samal ristteel"        
   17. Suure-Jaani näitering Tegeltkah - Maili Lehtpuu "Koristajad" Margus Mankin          
 
XVII 06. märts 2015  1. Jõgeva lasteaed Rohutirts - A. Kivirähk "Vapper keefir"   Sakala Keskus Keily Tammaru  Teater, kus naerda ei saa,   Maret Oomer (Eesti Harrastusteatrite Liit)  
   2. Kohila lasteaed Männi trupp Kapa Kohila - O. Luts "Nukitsamees" Raili Bachmann 15.00 Kermo Aasmäe  on naeruväärne   Enn Siimer (Kildu Põhikooli direktor, teatrikriitik)  
Aili Kiin  3. Viljandi Jakobsoni Kool - Reet Leets/Kadri Lõhmus "Kui ma ükskord kingsepa juures käisin"        (B. Brecht)  Jaan Õispuu (Tallinna Õismäe Gümnaasiumi arendusjuht)  
Ülle Luisk  4. Tartu Kesklinna Lastekeskus - prantsuse muinasjutt "Reis kuule"            
Ando Kiviberg  5. Jõgevamaa Gümnaasium - Vala Pórsdottir "Integreeritud köök, igapäevased õuduslood" Maris Paas          
   6. Kroonuaia Priitahtlik Näitemänguselts - Pierre Cripari "Kamorkanõid" Katrin Luts          
   7. Saue õpetajad - Jakov Šketan "Kaks ja pool pulma" Leo Uulma          
   8. Tartu Mart Reiniku Kool - Karolina Antons/Silja Russak "Tähelaeva pardal" Karolina Antons ja Silja Russak          
   9. Tallinna Õpetajate Näitetrupp LK Kivilindad - S. Beckett "BAM-BEM-BIM-BOM" Juta Teral          
   10. Rakvere Gümnaasiumi Jandipunt - "Su tekst kõlab tuttavalt"            
   11. Vigala õpetajate showtrupp - Hannes Sass "Mats ja maaühendus ehk kus kõik on?"            
07. märts 2015  12. Tallinna Lasteaed Pallipõnn - Ira Lember "Argpüksid" Anne-Ly Savason Viljandi Gümnaasium Marie Johanna Univer      
   13. Parksepa Keskkool - katkend J. Tuuliku näidendist "Pulmad Abruka moodi"   11.00 Jass-Kalev Mäe      
   14. Viljandi Gümnaasim - Molière "Naeruväärsed eputised" Andres Oja ja Ave Alvre          
   15. Viljandi Kesklinna Kool - Külliki Asu/Kaja Orobko "Tants arenguvestluse ümber" Külliki Asu ja Kaja Orobko          
 
XVIII 11. märts 2016  1. Viljandi Jakobsoni Kool - Mari-Liis Ojasalu "Punamütsike" Eini Ilves Sakala Keskus Maria Tšerepaha Draamat pole kunagi liiga palju  Maret Oomer (Eesti Harrastusteatrite Liit)  
   2. Kohila lasteaed Männi näitetrupp Kapa Kohila - A. Jakobson/P.Otti "Suur tükk ajab suu lõhki" Raili Bachmann 14.00 Maris Meos    Enn Siimer (teatrikriitik)  
Aili Kiin  3. Kroonuaia Priitahtlik Näitemänguselts - M. Karusoo "Kured läinud, kurjad ilmad" Katrin Luts   Maali Kukk    Jaan Õispuu (Tallinna Õismäe Gümnaasiumi arendusjuht)  
Ülle Luisk  4. Jõhvi Vene Põhikooli näitetrupp Edelweiss - A. Baturina "Armukadedate kokkutulek" Tatjana Laada   Liine Palu      
Janika Kivistik  5. Tartu Mart Reiniku Kool - Karolina Antons "Eesti Vabariigi sünd läbi olümpiarõngaste" Karolina Antons/Silja Russak/Tuuli Rindemaa   Helina Välb      
   6. Koeru Keskkool - Anneli Eesmaa "Suaree" Anneli Eesmaa          
   7. Tartu Kesklinna Lastekeskus - K. Tšukovski "Kärbse Kärt"            
   8. Tallinna Õpetajate Näitetrupp LK Kivilindad – Viive Essa "Kõige tervislikuma elu tiim" Juta Teral          
   9. Saue õpetajad - E. Vilde "Me täna teatrit mängime" Leo Uulma          
   10. Jõgevamaa Gümnaasiumi näitetrupp Tasa&Kaal - A. Kivirähk "Püha Graal" Maris Paas          
   11. Viljandi Kesklinna Kool - Külliki Asu/Kaja Orobko "11 pulma ja 1 koondamine" Külliki Asu ja Kaja Orobko          
   12. Vigala õpetajate showtrupp - "Miim teeb miimikaga suure linna, käega ei kärbest pesalegi ehk …"            
12. märts 2016  13. Tallinna Lasteaed Pallipõnn - Avo Paistiku joonisfilmi ainetel "Värvipliiatsid" Anne-Ly Savason Sakala Keskus Maria Tšerepaha      
   14. Parksepa Keskkool - J. Smuul "Polkovniku lesk ehk Arstid ei tea midagi"   10.00 Maris Meos      
   15. Neeme Teater - Jõelähtme pärimuslugu "Tondilugu" Merike Kahu   Annemari Mutso      
   16. Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi õpetajate teatritrupp Vesimutid - J. Tuuliku ainetel "Võimendus" Krista Olesk   Helina Välb      
     17. Viljandi Gümnaasim - A. Kivirähk "Uljas neitsi" Andres Oja ja Ave Alvre          
 Koostanud K. Pullmann